Firma Cotron Cosmetics s.c. istnieje na rynku od 1992 roku. Od 20 lat zajmujemy się sprzedażą obuwia BALDO, głównie do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Naszymi odbiorcami są również lekarze, pielęgniarki, pracownicy gastronomii, nauczyciele, oraz osóby prywatne, które na co dzień zmagają się z problemami zdrowotnymi. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam w sposób odpowiedzialny propagować „zdrowe obuwie” .
Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory w celu dopasowania jej do różnorodnych gustów klientów.
Buty BALDO są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy troszczą się o własne zdrowie, ponieważ ich noszenie zapobiega urazom stawów i kręgosłupa oraz w znacznym stopniu zmusza układ limfatyczny do prawidłowej pracy – nie mówiąc o wspaniałym komforcie ich użytkowania - chodzenia w nich, a zwłaszcza długiego stania. Niepodważalne zalety butów BALDO doceniają osoby, które z racji wykonywanego zawodu czy problemów ze zdrowiem (stawy, kręgosłup, spuchnięte nogi) zdecydowały się na ich kupno.
Jesteśmy świadomi, że cena naszego obuwia nie jest niska, ale jego walory oraz efekty noszenia w pełni to rekompensują.
Marzeniem naszym jest, aby w każdym sklepie stacjonarnym czy internetowym z butami, znalazło się miejsce na „zdrowe obuwie” czyli buty zdrowe, ekologiczne oraz atrakcyjne w swoim wyglądzie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email: biuro@cotron.pl lub telefonicznie pod numerem 22 6461737.

Serdecznie zapraszamy!
Załoga sklepu Baldo Poland

Zamówienia prosimy składać telefonicznie pod numerem 22-646-17-37 lub 502-349-068, e-mail biuro@cotron.pl
COTRON COSMETICS s.c.
ul. Długa 33
05-077 Zakręt